::

پایگاه جامع دریایی

دسته بندی :مقالات تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۱۲/۲۲
نیازمندیهای دریایی ایران

وب سایت نیازمندیهای دریایی ایران پایگاهی است برای استفاده مناسب از امکانات جامعه دریایی کشور لذا میتواند  ارزان‌ترین راه را برای بهترین خدمات هدف‌گذاری نماید. در واقع شیپنا با پیدا کردن نقاط مشترک ارایه کننده و متقاضی یک خدمت یا کالای دریایی بر بستری آنلاین، به طرفین کمک می‌نماید تا یکدیگر را به سادگی پیدا کنند و خدمات یا کالا، مبادله شود.

 سایت نیازمندیهای آنلاین دریایی ایران  این بستر را به صورت غیرمستقیم ایجاد کرده و به جز تبادل اطلاعات، مداخله‌ای دیگری در فرایند ارتباط خریدار و فروشنده ندارند.

به همین دلیل، می‌تواند افراد بیشتری را در فضاهای مختلف جغرافیایی و کاری از خدمات اطلاعاتی خود بهره‌مند نماید.

از آنجایی که بسیاری از کارفرمایان و خریداران عمده ، دولتی میباشند لذا نفوذ در آنها جهت ارایه خدمات و محصولات بسیار دشوار میباشد. لذا وجود نیازمندیهای آنلاین دریایی کشور میتواند این حصار را شکسته و رابطه‌ای اصولی مابین دو طرف برقرار نماید.

 کارفرمایان نیزکه تابحال از مراجع محدودی برای تامین نیازهای خود استفاده مینمودند. اینک میتوانند با ایجاد فضای رقابتی بهترین و مناسبترین کالا را تهیه نمایند.

همچنین در شرایط تحریم که حضور شرکتهای خارجی در کشور سخت و دشوار شده است. این وب سایت میتواند نقش مهمی در معرفی کالاها و خدماتی شود که هنوز در کشور قابل تولید نیست.

کلمات کلیدی

 

::